Нові загрози податкових перевірок

Нові загрози податкових перевірок

Дата та час: 18 травня 2021 року

Формат: on-line вебінар

Спікери:

  • Ірина Сизонова – радник: керівник практики податкового права

  • Євген Бондар – старший партнер, керівник практики комерційного та корпоративного права

Податковим перевіркам знову «зелене світло».

Карантин не скасовується, але з 3-го лютого Постановою уряду скасовано мораторій на податкові перевірки та дозволено проведення планових перевірок, перевірок, які розпочаті до 18.03.2020 року, але не завершені, широкого кола позапланових перевірок.

Тож, на часі розглянути новації законодавства про податкові перевірки, актуальну судову практику та нюанси захисту інтересів платника податків під час податкової перевірки. На нашому вебінарі ви отримаєте стислі та корисні практичні поради адвокатів, які дозволять підготуватися та успішно пройти податкову перевірку.

На вебінарі ми розглянемо наступні питання:

  • Скасування мораторію на податкові перевірки: кому очікувати на візит податківців та як використати порушення порядку скасування мораторію?
  • Новації законодавства про перевірки. Поняття «вини» платника податків, пом’якшуючих обставин та інші можливості законно зменшити розмір штрафів.
  • Призначення перевірки. Недопуск до перевірки: всі переваги та ризики.
  • Проходження перевірки: правильний алгоритм та практичні поради адвоката. Ефективне використання процесуальних помилок податківців.
  • Оскарження результатів податкової перевірки (податкових повідомлень-рішень) в адміністративному та судовому порядках: процедура, дієві важелі впливу на податківців та корисна судова практика.

Вартість участі 100 гривень.

Після підтвердження реєстрації ви отримаєте посилання для оплати.

Організатор заходу, ТОВ Адвокатська компанія “Шерман”, залишає за собою право відмовити в участі будь-якій особі без пояснення причин.

Участь адвокатів, їх помічників, стажистів та представників консалтингових компаній не передбачена форматом заходу.