Захист бізнесу
Досвід компанії Sherman показує, що наразі для бізнесу в Україні існують дві основні небезпеки: фіктивні кримінальні провадження та недружні поглинання, більш відомі як рейдерські захоплення.
Фіктивні кримінальні провадження здійснюються корумпованими правоохоронцями з метою отримання незаконної винагороди чи в інших корисних цілях та не мають на меті справжнє розслідування будь-якого злочину.
Рейдерські захоплення, як правило, здійснюються з метою заволодінням бізнесу чи майном компанії. При цьому рейдери не цураються підроблення документів, підкупу правоохоронців, махінації із цінними паперами, порушення порядку ведення реєстру власників цінних паперів та інших злочинів. Часто інструментами рейдерів стають фіктивні кримінальні провадження.
Практика захисту бізнесу компанії Sherman направлена на протидію цим загрозам в інтересах клієнта. Практика захисту бізнесу відмінна від інших тим, що поєднує в собі елементи різних практик: кримінального, господарського, адміністративного права, тощо. Всі ці елементи направлені на припинення фіктивних кримінальних проваджень, посягань на бізнес та усунення їх негативних наслідків.
Практика включає в себе не тільки розв’язання тих проблем, які виникли, а і юридичний аудит з метою виявлення ризиків фіктивних кримінальних проваджень та недружнього поглинання.
Керівником практики та провідним експертом є президент компанії Sherman адвокат Ілля Бондар.
Ключові послуги:
- Юридичний аудит з метою виявлення ризиків фіктивних кримінальних проваджень та недружнього поглинання.
- Надання рекомендацій щодо усунення ризиків та причин їх виникнення.
- Судові спори.
- Оскарження дій та бездіяльності правоохоронців.
- Ініціювання та представництво інтересів у кримінальних провадженнях щодо злочинів правоохоронців.
- Навчання співробітників клієнта правилам поведінки під час слідчих дій (з можливістю відтворення тренувальних слідчих дій за участі клієнта).
- Участь у слідчих діях (обшуках, «санкціях», допитах та ін.)
- Усунення негативних наслідків кримінального провадженя: зняття арешту з майна, повернення вилученого майна, скасування повідомлення про підозру та ін.