Банкрутство фізичних осіб

Банкрутство фізичних осіб

Дата та час: 11 вересня 2020 року, 11.00

Місце: on-line-трансляція

Вебінар буде корисний: фізичним особам та підприємцям, які зазнали фінансових труднощів через кризові явища в економіці.

З 21 жовтня 2019 року запроваджено новий порядок банкрутства українців та українських підприємств. Ця процедура регулюється новим нормативним актом, який має назву Кодекс України з процедур банкрутства. Вперше маємо систематизований та цілісний документ, що комплексно регулює всі аспекти банкрутства юридичних та фізичних осіб.

До набрання чинності Кодексом відновити свою платоспроможність або бути визнаним банкрутом могли тільки юридичні особи. Фізичні особи ризикували залишитися в борговій ямі наодинці з кредиторами, колекторами та відсотками, що невпинно зростають. Водночас потрібно розуміти, що у скрутне матеріальне становище фізична особа могла потрапити внаслідок збігу різних обставин, які часто не залежать від її волі.

Одним з найболючіших питань щодо боржників-фізосіб є погашення проблемних валютних іпотечних кредитів. Тільки за приблизними підрахунками в українських банках їх нараховується близько 20 тис. на суму 50 млрд грн., а враховуючи той факт, що перехідними положеннями самого кодексу, через один рік з дня його введення в дію, передбачена втрата чинності Закону України “Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті”, вважаємо обговорення цієї теми більш ніж актуальною, скоріше вкрай необхідною, тим паче під час чергової фінансової кризи, викликаної covid-19.

На самому вебінарі розглянемо:

  • стадії банкрутства фізичної особи;

  • підстави для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи;

  • правові наслідки відкриття провадження у справі про неплатоспроможність для фізичної особи (боржника);

  • план реструктуризації боргів та наслідки його затвердження.

Спікери:

  • Експерт у сфері банкрутства Sherman Law Company, адвокат, Сизонов Євген

  • Старший партнер Sherman Law Company, керівник практики комерційного та корпоративного права, Євген Бондар

Участь безоплатна.

Для участі необхідно попередньо зареєструватись.

Перед початком трансляції на вказаний email буде вислане інструкція .

Підтвердження організатора є обов’язковою умовою участі.

Організатор заходу, Адвокатське Об‘єднання “Шерман”, залишає за собою право відмовити в участі будь-якій особі без пояснення причин.

Участь адвокатів, їх помічників, стажистів та представників консалтингових компаній не передбачена форматом заходу.